AKTUALNOŚCIRemis Orlików z Borem
2016-10-29 U-10 (2007) Aktualności

Remis Orlików z Borem

W przedostatniej kolejce zmierzylismy się u siebie z drużyną Boru Regut.Goście w pierwszym meczu pokonali nas wysoko i tym razem też spodziewali się kompletu punktów. Ale chłopcy bojowo nastawieni wyszli na mecz nie zamierzajac dać za wygraną i od początku sprawiali wiceliderowi dużo kłopotów a celowali  w tym nasi najmlodsi gracze Oliwier i Grosik.Jedna z takich akcji daje nam prowadzenie asysta Oliego i świetne uderzenie Dominika Nowaka. Na 2-0 podwyższa, ,Ibra" w dalszych min marnujemy dwie/trzy świetne sytuacje i w końcówce tracimy gola.3 kwarta kończy się dla nas stratą dwóch goli mimo to gramy nadal swoje i w 4 kwarcie Karol  strzela z dystansu wyrównujacego gola.Znów brakuje w końcówce skuteczności i przede wszystkim szczęścia.W ostatniej min Dominik Nowak z wolnego uderza w spojenie bramki ,pilka tańczy na linii bramkowej ale ostatecznie wyjaśniają sytuacje defensorzy gości.

Mazur Karczew - Bór Regut 3-3
Bramki :Karol Nowak -2,Dominik Nowak

Wystąpili :Bartek Broniszewski, Kuba Kłos -Dominik Nowak, Michał Parzych, Radek Teperek, Maks Matuszewski, Kuba Gańko, Michał Trzaskowski, Karol Nowak, Ola Rzeszotek, Oliwier Trzepałka, Sebastian Grochowski

Plus meczu :Dominik Nowak i Michał Trzaskowski  (obaj bezbłędnie zagrali w defensywie + Domino popisal sie przepiekna bramka)
Dotatkowy plus : dla naszej mlodziezy ; OLI,GROSIK KLOSIk,PARZYCH