AKTUALNOŚCIRezerwy wracają na fotel lidera w Józefowie
2016-10-30 Mazur II Karczew Aktualności

Rezerwy wracają na fotel lidera w Józefowie

W finale 11.kolejki Klasy A, w Józefowie Dwójka rozegrała mecz z rezerwami Józefovii. Do przerwy prowadziła 2-0 po bramkach Olszanki i Jakuba Trzaskowskiego. W 2. połowie kolejne gole strzelili juniorzy Celiński i Choim. Wygraliśmy 4-0 (2-0) i tym samym powróciliśmy na fotel lidera Klasy A!

Damian Falkowski: Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Wydaje mi się że najmniejszy wymiar kary. Józefovia dopiero w drugiej połowie tak naprawdę przy stanie 2-0 miała jakieś sytuacje. Cieszy że po wpadce ze Snajperem przekonujące zwycięstwo. Z dobrej strony pokazała się cała drużyna, zmiennicy dorzucili też swoje trzy grosze do wygranej. Mamy teraz pauzę i za dwa tygodnie chcemy zakończyć pozytywnie rundę w Zerzniu.

Mazur II: Rudzki - Trzepałka (46.Gędzielewski) Kocielnik żk, Sudakowski Domański - Bielecki Celiński - J.Trzaskowski (84.Łukasik) Olszanka (70.Biedrzycki) Michalik (60.Choim) - Popis

1-0 Olszanka as.Popis
2-0 Trzaskowski as Popis
3-0 Celiński as.Biedrzycki
4-0 Choim as.Popis