AKTUALNOŚCINiespodziewana porażka U-16 na koniec rundy
2016-11-06 U-16 (2001) Aktualności

Niespodziewana porażka U-16 na koniec rundy

W niedzielę juniorzy młodsi Mazura rozegrali ostatni mecz rundy jesiennej podejmując KS Konstancin.
W 1 połowie gra gospodarzy nie kleiła się zupełnie. Wpływ na to miała duża ilość niecelnych podań i strat. Po faulu i dośrodkowaniu ze środkowej strefy boiska tracimy bramkę na 0:1.
Do remisu mógł doprowadzić Czarek Ćwiek, lecz przegrał pojedynek z bramkarzem gości. W 2 połowie gra Mazur wyglądała już lepiej, lecz akcje ofensywne gospodarzy kończyły się na 30m. przed bramką gości. Do bramki rywala mógł trafić Krzemiński, ale uderzenie obrońcy Mazura było niecelne. Wynik nie uległ już zmianie i niespodziewanie rywale zdobyli 3pkt, pomimo przewagi gospodarzy.

Mazur Karczew - KS Konstancin 0:1 (0:1)