AKTUALNOŚCIUdane zakończenie rundy jesiennej Młodzików
2016-11-07 U-12 (2005) U-12 (2006) Aktualności

Udane zakończenie rundy jesiennej Młodzików

W sobotę obie nasze drużyny zagrały ostatnie mecze ligowe w tym sezonie. Pierwsze spotkanie to mecz z liderem grupy STF Champion. Od początku chłopcy wyszli bardzo skoncentrowani i zmotywowani. Pierwsza połowa wyrównana, nie padła żadna bramka. W drugiej części po kilku próbach udało nam się pokonać przeciwnika i po trafieniu Dawida wychodzimy na zasłużone prowadzenie. W ostatnich minutach meczu Champion doprowadził do remisu. I wynikiem 1:1 zakończyło się całe spotkanie. Po tej rundzie nasza drużyna zasłużenie awansowała do III Ligi. Brawo!

Mazur Karczew vs STF II Champion 1:1

Zagraliśmy w składzie: Lemieszka, Pałczyński, Biedrzycki, Toure, Dąbrowski, Misior, Kamiński, Stefanowicz, Suchecki, Niedziółka, Wielgomasz, Łakomek, Ciszkowski, Przewodowski

Strzelcy bramek: Dawid Ciszkowski

Drugie spotkanie zagraliśmy z Advitem Wiązowna. Po bardzo dobrym meczu nasz drużyna odniosła zasłużone zwycięstwo.  Tym razem strzeliliśmy aż 17 bramek, nie tracąc żadnej. Po wszystkich meczach w tej rundzie zajmujemy III miejsce w grupie, co oznacza że utrzymaliśmy się w V lidze. Brawo!

Mazur II Karczew vs Advit II Wiązowna 17:0

Zagraliśmy w składzie: Spiess, Rosłoniec, Wyszomirski, Choroszko, Walkiewicz, Rębkowski Kacper, Galas, Żelazo, Kurek, Kasprzak, Kołodziejczyk, Osica, Kot, Kiliszczyk, Rębkowski Kuba, Świerlikowski

Strzelcy bramek: Fabian Kotx4, Gabryś Kołodziejczykx3, Kuba Rębkowskix2, Bartek Galas, Łukasz Żelazo, Kacper Osica, Michał Kiliszczykx2, Oskar Spiess (z karnego), samobój