AKTUALNOŚCIUdany start zimowych sparingów
2017-01-21 Mazur Karczew Aktualności

Udany start zimowych sparingów

W pierwszej grze kontrolnej Mazur wygrał w Karczewie z IV-ligowym KS Łomianki 3-1 (1-1). Gola straciliśmy praktycznie po pierwszej akcji gości zakończonej prostopadłym podaniem. Potem mieliśmy zdecydowaną przewagę, ale wykorzystaliśmy w 1.połowie jedynie tylko błąd bramkarza gości. Kamil Gałązka doprowadził wtedy do wyrównania.

W 2.połowie zagrała praktycznie inna jedenastka piłkarzy. Dwa kolejne celne trafienia odnotowali: grający przez chwilę w ataku Szymon Maruszewski (dotawił nogę po wrzutce z prawej strony Trzaskowskiego) oraz testowany środkowy pomocnik  (bardzo dobrze zachował się w sytuacji sam na sam z bramkarzem).

Mazur (1.połowa): Anusiewicz - Głogowski, Maruszewski, Krawczyk, Dąbkowski - Pielak, Zembol, Gałązka, testowany I - Tomczykowski, Staluszka

Mazur (2.połowa): Rudzki - Bakuła, Krawczyk (70.Filipczak), Zembol (70.Głogowski), Pasik - Piekut, Celiński - Kociński, testowany II, Trzaskowski - Maruszewski (60.Raszka)