AKTUALNOŚCIDwumecz sparingowy Rezerw
2017-02-04 Mazur II Karczew Aktualności

Dwumecz sparingowy Rezerw

Mazur II rozegrał 2 mecze sparingowe po 45 minut. Najpierw wygrał 2-0 z CKKS Sokół Celestynów, a następnie uległ Wiśle Dziecinów 1-2.

W meczu z Celestynowem bramki zdobyli Trzepałka, po asyście Bieleckiego oraz Stanaszek, przy asyście Jakuba Trzaskowskiego. W drugim meczu Gędzielewski po asyście Michała Trzaskowskiego. Strzelec gola nie strzelił karnego przy stanie 1-1.

Skład na mecz z CKKS Sokół Celestynów : Głasek - Trzepałka , Jesiotr , Lasecki, Domański - Grabski , Bielecki - J.Trzaskowski , Tereszczyński , Michalik - Stanaszek

Skład na mecz z Wisła Dziecinów : Poncyliusz - Kocielnik , Sudakowski , Sobczak , Lasecki - Grabski (15.Radomski) Gedzielewski - M.Trzaskowski , Tereszczynski (15.Jesiotr) Choim - Stanaszek (15.J.Trzaskowski)

Damian Falkowski: Oba mecze toczone w trudnych warunkach. Nie ważne, że wygraliśmy z drużyną z ligi okręgowej, a przegraliśmy z rywalem z tej samej ligi, bo nie ma to teraz żadnego znaczenia. Tak jak ciągle powtarzam kompletnie wynikami sie jeszcze nie przejmujemy, bo te mają być w lidze. Najważniejsze, że zagraliśmy prawie na dwa pełne składy teraz i większość z chłopaków zagrała 45 minut, maks 60 minut w tym okresie przygotowań. Boisko nie za bardzo pozwalało nam na to by grać, tak jak chcemy utrzymując się długo przy piłce. Było za dużo prostych nie wymuszonych strat, ale trzeba to brać pod uwagę, gdyż przygotowujemy sie mocno do ligi i te nogi jeszcze chłopaków nie niosą  ,z tego powodu też brały sie dość proste nie wymuszone straty. Kolejna jednostka zaliczona, w środę kolejne spotkanie w Sulejówku z druga drużyna Victorii Sulejówek. Pracujemy dalej i spokojnie przygotowujemy się do ligi i pierwszego meczu.