AKTUALNOŚCIDeklasacja Czarnych
2017-02-11 Mazur Karczew Aktualności

Deklasacja Czarnych

Mazur wyraźnie zdeklasował IV-ligowego rywala Czarnych Węgrów 7-0 (3-0). Bramki w 1.połowie zdobyli grający w ataku: Marcin Raszka (2) i Szymon Maruszewski, a po przerwie kolejne trafienia dołożyli: Piotr Celiński, Tomek Głogowski, Radek Filipczak i Dominik Staluszka. Goście nie potrafili w zasadzie wyjść z własnej połowy boiska.

W 1.połowie dwójkę napastników tworzyli: Szymon Maruszewski oraz Marcin Raszka. Obaj wpisali się na listę strzelców. Wszystkie bramki zdobyli głową po wrzutkach z bocznych sektorów boiska.

Po przerwie rywale słabli, a kolejni piłkarze Mazura zdobywali bramki. Na listę strzelców wpisali się: Piotr Celiński, Tomek Głogowski (po wrzutce z kornera), Radek Filipczak (zamykający dośrodkowanie na długim słupku) i Dominik Staluszka (miękkim lobem nad bramkarzem). 7-0 to najniższy możliwy wymiar kary. Rywale wyraźnie odstawali poziomem od Mazura.

Mazur (1.połowa): Głasek - Bakuła, Krawczyk, Dąbkowski, Zembol, Trzaskowski, Pielak, Gałązka, Pasik, Raszka, Maruszewski

Mazur (2.połowa): Rudzki - Głogowski, Maruszewski (60.Filipczak), Zembol (65.Tomczykowski), Piekut, Kociński, Celiński, testowany I, testowany II, Staluszka, Tomczykowski (55.Popis)

1-0 Maruszewski (as.Raszka)
2-0 Raszka (as.Pielak)
3-0 Raszka (as.Dąbkowski)