AKTUALNOŚCIDwójka lepsza od wicelidera Okręgówki
2017-02-11 Mazur II Karczew Aktualności

Dwójka lepsza od wicelidera Okręgówki

Mazur wygrał z wiceliderem siedleckiej okręgówki Hutnikiem Huta Czechy 2-1 (0-1). Gole zdobyli Bartosz Biedrzycki i Wojciech Cisek.

Damian Falkowski: Mecz z drużyną Hutnika był meczem dwóch różnych połówek. Pierwsza w naszym wykonaniu słaba, nie potrafiliśmy w ogóle utrzymać piłki z przodu i stworzyć sobie sytuacji bramkowych. Natomiast druga już zdecydowanie lepsza, gra była zdecydowanie plynniejsz. Utrzymywalismy się również dłużej przy piłce i to na połowie przeciwnika, stworzyliśmy sobie więcej sytuacji. Kolejna jednostka zaliczona, momentami zwłaszcza w drugiej połowie gra napawa optymizmem na przyszłość, wynik nie ma znaczenia.Za tydzień kolejny sparing i kolejna okazja by się pokazać bo do ligi czasu coraz mniej a rywalizacja na paru pozycjach wygląda coraz ciekawiej.

Mazur II: Stelczyk (46. Rudzki) - Kołodziejczyk (60.Cisek) Jesiotr Sobczak (46.Grabski ) Lasecki - Sudakowski Gędzielewski (46.Radomski) - Choim (60.M.Trzaskowski II), J.Trzaskowski (46.Kuliński), testowany I (46.Wojciechowski) - testowany II (46. Biedrzycki)