2017-03-11 U-19 (1999) Aktualności

Remis na inaugurację Ligi Wojewódzkiej

Mazur Karczew- KS Ursus Warszawa 1:1 (0:0)
bramki: B. Jobda

W pierwszej kolejce rundy wiosennej ligi wojewódzkiej Mazur Karczew zremisował u siebie z KS Ursus Warszawa 1:1 (0:0).

W pierwszej połowie goście mogli wyjść na prowadzenie dwókrotnie, lecz uderzenia na bramkę  były niecelne lub bronione przez bramkarza Głaska. Mazur bronił się skutecznie i wychodził z groźnymi kontrami. Po jednym ze stałych fragmentów gry gospodarze powinni prowadzić, lecz z bliskiej odległości nie trafił Michalik. Bliski zdobycia bramki był również Choim, lecz przegrał pojedynek z bramkarzem gości.

Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. Silny fizycznie Ursus prowadził grę, a gospodarze starali się wykorzystać błędy w ustawieniu gości po przechwycie piłki w środkowwj strefie boiska. W 54min na prowadzenie wyszedł Ursus. Brak asekuracji w środku pola i zdecydowania przy wybiciu zaważył o utracie bramki. W 61 min Mazur doprowadził do remisu. Z rzutu wolnego dośrodkował Michalik, piłkę przedłużył głową Chodkiewicz a do bramki trafił kapitan gospodarzy Jobda. Wynik do końca meczu nie uległ zmianie a Mazur grający w młodym składzie zanotował remis w 1wszej kolejce ligi wojewódzkiej.

Skład Mazura:
Głasek- Nojek, Jobda, Kocielnik, Matyja- Michalik, Chodkiewicz, Niedziółka-Maszewski, Choim, Brodowski.
Zmiany:
70' Majchrzak za Niedziółka,
85' Wnorowski Sz. za Maszewski