AKTUALNOŚCIZimny prysznic Dwójki
2017-03-11 Mazur II Karczew Aktualności

Zimny prysznic Dwójki

W ostatnim zimowym sparingu, Mazur II przegrał z b-klasowym Rozwojem Warszawa 1-5 (1-1). Honorowego gola tuż przed przerwą z wolnego zdobył Czarek Kołodziejczyk. Start gier Klasy A za 2 tygodnie w Puznówce.

Damian Falkowski: Kubeł zimnej wody wylany chyba w bardzo dobrym momencie , lepiej by stało się to teraz niż w lidze. Teoretycznie rywal najniżej sklasyfikowany ze wszystkich sparingpartnerów pokazał nam że bez odpowiedniego podejścia do meczu nic za darmo nam nie przyjdzie, że w lidze o te punkty będziemy musieli bardzo mocno walczyć z każdym rywalem i nikt się nie położy przed nami.

Pierwsza połowa dobra w wykonaniu jednego i drugiego zespołu, bardzo fajny szybki mecz, w drugiej kardynalne błędy indywidualne, brak odpowiedniego ustawienia całej drużyny, w defensywie nie trzymanie sie założeń i Rozwój wykorzystuje swoje sytuacje. Dobrze, że to sparing, bo tracimy za łatwo bramki, sami prowokując sytuacje. Do ligi zostały dwa tygodnie, mecz ten dał mi na pewno dużo do myślenia, przygotowujemy się dalej i myślimy o meczu 26 marca na wyjeździe z KS Puznówka.

Bramki : Kołodziejczyk (45 min - rzut wolny)

Skład: Poncyliusz - Kołodziejczyk (46. Jesiotr) ,Grabski (46.Sobczak), Lasecki, Domański (60.Trzepałka) - Bielecki, Piekut (46.Radomski) - J.Trzaskowski (60.Kuliński) Popis Zieliński (60.Łukasik)  - Gędzielewski (46.Tereszczynski)