AKTUALNOŚCIDobrze dopiero po przerwie
2017-03-26 U-19 (1999) Aktualności

Dobrze dopiero po przerwie

Juniorzy Mazura rozegrali kolejny mecz w lidze wojewódzkiej pokonując u siebie Mazowsze Grójec 3:1 (0:1).

Spotkanie rozpoczęło się od wysokiego pressingu ze strony gości, natomiast Mazur próbował gry kombinacyjnej i rozgrywał piłkę od bramki. W 12 minucie po stracie w środku pola Mazowsze wyprowadziło szybką kontrę i prostopadłym podaniem obsłużony został napastnik gości. Jego uderzenie broni Głasek, lecz przy dobitce nasz bramkarz był już bezradny. Gospodarze mieli swoje okazje do wyrównania, lecz brakowało skuteczności (uderzenie Piotrka Celińskiego z 7m) lub decyzji o strzale (sytuacje Choima).

Po wznowieniu w 2 połowie Mazur zagrał zdecydowanie odważniej. Do remisu w 53min.doprowadził pięknym uderzeniem Michalik po podaniu Kuby Piotrzkowicza. Na prowadzenie gospodarze wyszli w 67min. Dobrym, prostopadłym podaniem popisał się Michalik. Do piłki doszedł Piotrzkowicz i w sytuacji sam na sam z bramkarzem wykazał się sprytem, trafiając do pustej bramki. W 86 min. wynik ustalił stoper Mazura Damian Kocielnik, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego, wykonywanego przez Michalika.

Mazur Karczew- Mazowsze Grójec 3:1 (0:1)
bramki: 53min. Michalik Dawid, as. Piotrzkowicz Kuba
67min. Piotrzkowicz Kuba, as. Michalik Dawid
86min. Damian Kocielnik, as. Michalik Dawid