Ciężki bój z Krzakami
Mazur II wygrał z Nadstalą Krzaki Czaplinkowskie 3-2 (0-0) po bramkach Rafała Popisa i Marcinów Wojciechowskiego i Gędzielewskiego.
Damian Falkowski: Inauguracja w Karczewie rundy wiosennej wypadła na pewno efektywnie, niestety nie efektownie. Bardzo ciężki mecz z drużyną, która postawiła bardzo trudne warunki. Po zwycięstwie w pierwszej kolejce goście chcieli pójść za ciosem - my natomiast się odbić po falstarcie. Cieszą 3 pkt ale gra pozostawia jeszcze wiele do życzenia i dobrze o tym wiemy. Pracą na treningach możemy tylko to poprawić i będziemy do tego dążyć.
Przed rundą mówiłem że to bedzie zdecydowanie cięższa runda niz poprzednia. Każdy na lidera będzie się mobilizował podwójnie. Mimo tego mając zawodników o jakimś tam doświadczeniu to nie możemy sobie pozwalać na taką końcówkę jak dzisiaj i tak kardynalne błędy indywidualne. Szkoda że tracimy takie bramki bo w porównaniu z poprzednią runda gra w defensywie to niebo a ziemia niestety. Za tydzień kolejny mecz i na nim sie juz koncentrujemy, bo czeka nas ciężki wyjazd do Wiązowny, która po dwóch kolejkach i dwóch zwycięstwach na pewno jest na fali i będzie bardzo wymagającym rywalem.
1-0 Popis as. Wojciechowski
2-0 Wojciechowski as Michalik
3-1 Gędzielewski as Wojciechowski
Mazur II: Rudzki - Kołodziejczyk Jesiotr Lasecki Głogowski - Bielecki Filipczak (65.Tereszczyński, 80.Sobczak ) - J.Trzaskowski (70.Gędzielewski) Popis Michalik - Staluszka (46.Wojciechowski)