AKTUALNOŚCIDwójka mistrzem Klasy A
2017-05-14 Mazur II Karczew Aktualności

Dwójka mistrzem Klasy A

Mazur II pokonał wicelidera Wisłę na jej boisku w Maciejowicach 2-1 (2-0). Tym samym podopieczni trenera Damiana Falkowskiego postawili "przysłowiową kropkę nad i" i zagwarantowali sobie mistrzostwo 2.Grupy warszawskiej Klasy A.

Damian Falkowski: Mecz w Maciejowicach z wiceliderem na bardzo trudnym terenie. Wąskie i słabe boisko nie pozwalało na finezyjną grę. Pierwszą połowę zagraliśmy bardzo dobrze potwierdziliśmy formę z meczu z Radością zdobyliśmy 2 bramki, a powiniśmy dołożyć jeszcze przynajmniej 3. Doskonałe sytuacje mieli Tereszczyński, Trzepałka i Zieliński. Rywale konczyli pierwszą połowę w 10 za faul ostatniego zawodnika na wychodzącym na czystą pozycję Gędzielewskim.

W drugiej połowie uczulałem, że mimo gry w przewadze nie możemy sobie pozwolić na chwilę dekoncetracji. Niestety założenia zostały w szatni, a goście w 46 minucie zdobyli kontaktową bramkę. Druga połowa nie przystoi tak grać liderowi w przewadze , rywale grali chaotycznie a my straciliśmy kontrolę nad meczem - musimy z tego wyciągnąć wnioski. Cieszą punkty bo jesteśmy dopiero drugim zespołem, który zdobyl jakiekolwiek punkty na boisku w Maciejowicach.

1-0 14 min Celinski as Zieliński
2-0 37 min Zieliński as Celiński
40min czerwona kartka dla gospodarzy.
2-1 46 min Wisla Maciejowice bramka

Mazur II; Rudzki - Kołodziejczyk żk Sobczak Grabski Trzepalka - Bielecki (70.Cisek) Celiński - Zieliński Olszanka (65.Michalowski) Tereszczynski - Gedzielewski (80.Łukasik żk)