AKTUALNOŚCIU-8 przegrywa z Kosą i wygrywa z Legią
2017-05-14 U-8 (2009) Aktualności

U-8 przegrywa z Kosą i wygrywa z Legią

W ligowym spotkaniu z Kosą Konstancin, ulegliśmy zespołowi gości 4:5.
Mecz miał bardzo wyrównany przebieg, jednak po ostatnim gwizdku sędziego, to zespół z Konstancina cieszył się z wygranej.
Słabo weszliśmy w spotkanie, szybko tracąc 2 gole.
Kolejne kwarty były już lepsze w naszym wykonaniu, co zaowocowało doprowadzeniem ze stanu 2:4 do 4:4. Niestety zespół gości zdołał strzelić zwycięską bramkę w ostatniej kwarcie meczu i wygrał spotkanie 4:5.

Mazur Karczew - Kosa Konstancin 4:5

Gębicki 2
Piórczyński
Litwiniak

Skład - Wieczorkowski, Raszka, Witan, Kasprzak K., Pleskot, Piórczyński, Awsiukiewicz, Litwiniak, Małaszuk, Gębicki

Po spotkaniu ligowym, rozegraliśmy kolejne spotkanie, w którym zagrał praktycznie inny skład, a naszym rywalem był zespół Legii Warszawa.
Mecz również rozpoczął się od prowadzenia gości, jednak w tym spotkaniu nasza drużyna szybko zareagowała na stracone bramki i po dwóch golach, stopniowo powiększała swoją przewagę, co po 5 kwartach zaowocowało wynikiem 13:9 dla Mazura.

Mazur Karczew - Legia Warszawa 13:9