AKTUALNOŚCIDwie porażki U-9
2017-05-24 U-9 (2008) Aktualności

Dwie porażki U-9

W zaległym spotkaniu w Mietnym zaprezentowlismy sie bardzo słabo i dosc niespodziewanie uleglismy rywalowi 3-5.Zespól od poczatku meczu zlekceważył rywala i bardzo szybko zapłacił za to strata dwóch goli.Wystarczyło że przez chwile zagralismy odrobine bardziej zespołowo( ambitniej) i od razu przelozyło sie na gole(bramki Grosika i Oliwiera)Trzecia kwarta fatalna w naszym wykonaniu koszmarne błedy w obronie i brak zespołowej gry konczy sie nasza kleska 0-3.W czwartej kwarcie odrobine poprawilismy gre strzelamy gola po uderzeniu z dystansu Grosika ale wciaz to nie była druzyna ze spotkania z Piasecznem.Chlopcy grali zbyt indywidualnie zapominajac o grze zespołowej ale mimo tego w samej koncowce mamy kilka doskonałych sytuacji.Niestety i skutecznosc w tym spotkaniu jest nasza pieta achillesowa i schodzimy z boiska ze spuszczonymi głowami.Za ten mecz wyróznic mozna jedynie bardzo pewnie broniacego Kube Kłosa(obroniony miedzy innymi rzut karny) oraz odkrycie tego spotkania Olka Ziubiinskiego(świetny wystep)

MAZOWSZE MIETNE-MAZUR KARCZEW 3-5

GOLE ZDOBYLI:

SEBATIAN GROCHOWSKI(ASYSTA GRZĘDA) 2-1
OLIWIER TRZEPAŁKA(ASYSTA GROCHOWSKI) 2-2
SEBASTIAN GROCHOWSKI 5-3

Wystapili:Deleżuch,Kłos-Grochowski,Trzepałka,Grzęda,Stankiewicz,Parzych,Basaj,Wodzynski,Ziubinski,Kocielnik,Skorupka

W drugim spotkaniu przeciwnikiem był lider naszej ligi KS LESZNOWOLA.Nasz zespól przystapił do spotkania bez pieciu podstawowych zawodników.Mimo porazki 1-6 naszym chłopca naleza sie brawo bo w odróznieniu od spotkania w Mietnym zaprezenowalsmyi sie o niebo lepiej.Gralismy bardzo ambitnie i dopoki starczyło nam sil nie było widac przewagi faworyzowanych rywali.Dopiero w koncówce drugiej kwarty po dwóch przypadkowych golach rywal wyszedl na dwu bramkowe prowadzenie.Od trzeciej kwarty uwidacznia sie przewaga fizyczna  Lesznowoli która wykorzystuje nasze błedy.Bardzo dobry wystep w tym spotkaniu zanotował na nowej pozycji Kazio Basaj bedąc praktycznie nie do przejścia na lewej obronie.

MAZUR KARCZEW-KS LESZNOWOLA 1-6