AKTUALNOŚCIVictoria U-9 z Victorią
2017-05-28 U-9 (2008) Aktualności

Victoria U-9 z Victorią

W zaległy spotkaniu wygrywamy w Głoskowie 7-2.Mecz w pierwszych dwóch kwartach miał bardzo wyrównany przebieg.Po strzale z dystansu Michała, ,Pazdana" Parzycha :-) wychodzimy na prowadzenie ale chwile później wyrównuja gospodarze.Przez pewien czas mamy spore problemy  z grą na naturalnej murawie ale świetna akcja Wiktora  z ,,Olim" kończy  się golem (wyśmienite wykończenie Oliwiera)na 3-1 podwyższa Kuba  Skorupka. Chwila zawachania i gospodarze po stałym fragmencie gry zbliżają się na jedną bramkę. Od trzeciej kwarty to nasz popis bramka na 4-2 to ,,liga mistrzów " pięć podań kończy gol ,,Grosika",kolejne gole to pokłosie fajnej zespolowej gry.Brawo chłopcy! !!Wielkie brawa dla Michała Parzycha  który mimo problemów zdrowotnych dał z siebie 101 a nawet i więcej ,,Pazdan" jesteś naszym wojownikiem!!! Oby więce takich w naszym zespole .
Victoria Głosków - Mazur Karczew 2-7