AKTUALNOŚCIWysoka wygrana w Siennicy oraz porażka U-16
2017-06-11 U-16 (2001) Aktualności

Wysoka wygrana w Siennicy oraz porażka U-16

W zaległym meczu 9 kolejki 2 ligi okręgowej juniorów młodszych Mazur Karczew pokonał PKS Life Siennicę 10:0 (4:0). Mecz od początku do końca był pod dyktando gości, którzy szybko trafili do bramki rywala. W 4' w zamieszaniu w polu karnym piłkę otrzymał Litwiniak i wyprowadził Mazur na prowadzenie. W 13' wynik podwyższył Trzaskowski, wykorzystując dobrą akcję całego zespołu. 3 min. później ponownie na listę strzelców wpisał się Trzaskowski po asyście Piskorza. W 24' po kolejnej kombinacyjnej akcji zespołu Trzaskowski wystawił piłkę Dąbrowskiemu, który trafił do pustej bramki. Po wznowieniu gry w 2 połowie to Mazur narzucił szybko swój styl gry i po zmianach w zespole do bramki rywala trafiali kolejno: Dominiczak x2, Sychowiec x3. Wynik 10:0 ustalił dobrze dysponowany Trzaskowski, który wykorzystał ponownie podanie kapitana zespołu Piskorza.

PKS Life Siennica - Mazur Karczew 0:10 (0:4)
Bramki: Litwiniak as. Stankiewicz, Trzaskowski x3 as. Piskorz x2, Sychowiec x3 as. Dominiczak, Ćwiek, Dominiczak x2 as. Małecki, Sychowiec, Dąbrowski as. Trzaskowski.

Skład Mazura:
Kamiński- Staszczuk, Piskorz, Glinkiewicz, Gajgier- Skowroński, Stankiewicz, Litwiniak- Dąbrowski, Ćwiek, Trzaskowski.
Zmiany: Małecki za Glinkiewicz, Krzemiński za Staszczuk, Dominiczak za Dąbrowski, Walicki za Litwiniak, Sychowiec za Stankiewicz.

W ostatniej kolejce rundy wiosennej juniorzy Mazura ulegli Józefovii Józefów 0:1 (0:0). Bramkę za wagę zwycięstwa gospodarze zdobyli w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry z kontrowersyjnego rzutu karnego. Mecz nie stał na wysokim poziomie taktyczno- technicznym. Dużo niedokładności oraz odpowiednich decyzji na boisku skutkowało nerwową grą z naszej strony. Najlepszą okazję do objęcia prowadzenia miał Adam Stankiewicz, który po podaniu Patryka Małeckiego znalazł się w sytuacji sam na sam. Niestety uderzył piłkę wyskok nad bramką. Gospodarze mogli wykorzystać nieporadność prawej strony obrony, lecz ich strzały były dalekie od ideału. W 2 częsci spotkania gra toczyła się głównie w środku pola. Mało sytuacji bramkowych oraz celnych uderzeń z dystansu z obu stron. Gdy już oba zespoły godziły się z podziału punktów w dość niegroźnej sytuacji piłkę stracił Skowroński i chcą ratować się przed utratą bramki wykonał celny wślig, wybijając futbolówkę napastnikowi Józefovii. Ku zaskoczeniu wszystkich na boisku sędzia spotkania wskazał na 11m. Tracimy bramkę w ostatniej minucie. Był to wyjątkowo aktywny tydzień dla naszych zawodników. Gratulujemy awansu do 1 ligi warszawskiej! Brawo drużyna!

Józefovia II Józefów - Mazur Karczew 1:0 (0:0)

Kamiński- Walicki, Piskorz, Glinkiewicz, Staszczuk- Małecki, Litwiniak, Stankiewicz- Dąbrowski, Krzemiński, Ćwiek.
Zmiany: Skowroński za Litwiniak, Trzaskowski za Krzemiński, Dominiczak za Stankiewicz, Sychowiec za Dąbrowski.