AKTUALNOŚCIZwycięstwo Juniorów w ostatniej kolejce
2017-06-11 U-19 (1999) Aktualności

Zwycięstwo Juniorów w ostatniej kolejce

W sobotnie południe juniorzy Mazura podejmowali zdegradowanych już do 1 ligi okręgowej Czarnych Węgrów. Gospodarze pewni swego próbowali przedostać się pod bramkę rywala krótkimi podaniami. Akcje kończyły się w środkowej strefie boiska, gdzie skutecznie przerywane były przez obrońców Węgrowa. Jednak to goście stworzyli sobie dwie 100% sytuacje w pierwszych 15 minutach. W 18' po podaniu Michalika w sytuacji sam na sam znalazł się Niedziółka, lecz przegrał pojedynek z bramkarzem gości. Co nie udało się juniorom Węgrowa to udało się gospodarzom. W 26' po rzucie rożnym wykonywanym przez Michalika na piłkę nabiegł Grabski i celnym uderzeniem z powietrza trafił do bramki. Niestety radość z prowadzenia uśpiła naszych obrońców i tuż przed gwizdkiem na przerwę goście doprowadzili do remisu trafiając po rzucie karnym.

Po wznowieniu to goście sprawiali wrażenie bardziej zdeterminowanych i pewnych siebie. Kilkoma dobrymi interwencjami popisał się bramkarz Maciej Rudzki. Karta odwróciła się po wejściu Dominika Staluszki. To zawodnika Mazura wniósł sporo ożywienia i charakteru w poczynania ofensywne naszego zespołu. Po podaniu Michalika i skutecznym dryblingu uderzył silnie w dalszy róg bramki wyprowadzając gospodarzy na prowadzenie. Kilka minut później sędzia spotkania nie uznał prawidłowej bramki zdobytej głową przez Jobdę, który dwukrotnie uderzał na bramkę Czarnych. Na 3:1 w 82' trafił Maszewski, który po podaniu Staluszki znalazł się sam na sam. Wynik meczu ustalił Staluszka po podaniu rezerwowego Maszewskiego.

Mazur Karczew - Czarni Węgrów 4:1 (1:1)
Bramki: Grabski as. Michalik, Staluszka x2 as. Michalik i Maszewski, Maszewski as. Staluszka.