AKTUALNOŚCIMłodzież poznała ligowych rywali
2017-07-20 U-19 (1999)
U-14 (2004)
U-13 (2005)
U-13 (2006)
U-11 (2007)
U-10 (2008)
U-9 (2009)
U-8 (2010)
U-17 (2001)
Aktualności
Młodzież poznała ligowych rywali
MZPN opublikował pełną listę ligowych rywali naszych zespołów młodzieżowych. Łącznie nasz narybek będzie rywalizował w 10 kategoriach wiekowych! W rozwinięciu zestawienie grup od Juniora do Żaka.
LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORÓW U-19 GR.2
1 SF Wilanów Warszawa
2 SEMP Ursynów Warszawa
3 RADOMIAK Radom
4 MKS Znicz II Pruszków
5 MKS PODLASIE SOKOŁÓW PODLASKI
6 MKS PIASECZNO
7 LKS WEKTRA Zbuczyn
8 LKS Mazur Karczew
I LIGA OKRĘGOWA JUNIORÓW MŁODSZYCH U-17 GR.2
1 UKS TARCZYN
2 UKS Ołtarzew
3 UKS AMUR WILGA
4 SF Wilanów Warszawa
5 MKS Znicz II Pruszków
6 LKS Mazur Karczew
7 GKS Pogoń Grodzisk Maz.
8 GKS Naprzód GOSIR Stare Babice
I LIGA OKRĘGOWA TRAMPKARZY U-15 GR.2
1 SRT MŁODE ORŁY HALINÓW
2 SF Wilanów Warszawa
3 SEMP II Ursynów Warszawa
4 NOSIR Świt Nowy Dwór Mazowiecki
5 MLKS Józefovia Józefów
6 MKS Agrykola Warszawa
7 LKS Mazur Karczew
8 KS Raszyn
II LIGA OKRĘGOWA TRAMPKARZY U-14 GR.2
1 UKS BIAŁE WILKI WARSZAWA
2 PKS Victoria Zerzeń
3 MLKS Victoria Sulejówek
4 MLKS Józefovia Józefów
5 LKS Mazur Karczew
6 LKS Mazowsze Miętne
7 KS Delta II Warszawa
8 UKS ŻAGLE WARSZAWA
III LIGA OKRĘGOWA MŁODZIKÓW U-13 gr.2
1 UKS LESZNOWOLA
2 SRT MŁODE ORŁY HALINÓW
3 PKS Life Siennica
4 LKS Mazur Karczew
5 KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
6 KS Advit Wiązowna
V LIGA OKRĘGOWA MŁODZIKÓW U-13 gr.2
1 LKS Sparta Jazgarzew
2 OKS Start Otwock
3 MKRS WISŁA Maciejowice
4 ŁKS Promnik Łaskarzew
5 LKS Mazur II Karczew
6 CKKS SOKÓŁ Celestynów
III LIGA OKRĘGOWA ORLIKÓW U-11 gr.2
1 MKS PIASECZNO
2 LKS Mazur Karczew
3 KS RESPEKT HALINÓW
4 KS HUBERTUS ZALESIE GÓRNE
5 KS Delta II Warszawa
6 KS Advit Wiązowna
II LIGA OKRĘGOWA ORLIKÓW U-10 gr.2
1 MUKS Kosa Konstancin
2 MKS PIASECZNO
3 MKS Korona Góra Kalwaria
4 LKS Mazur Karczew
5 KS Laura Chylice
6 FA PIASECZNO
II LIGA OKRĘGOWA ŻAKÓW U-9 gr.2
1 UKS TKM Tomice
2 SPF SABIO Miętne
3 RKS Bór Regut
4 MUKS Kosa Konstancin
5 LKS Mazur Karczew
6 FA PIASECZNO
ŻAKI U-8 gr.2
1 UKS GKS OSIECK
2 RKS Bór Regut
3 PKS Life Siennica
4 OKS Start Otwock
5 MLKS Józefovia Józefów
6 LKS Mazur Karczew