AKTUALNOŚCIMazur Karczew - Józefowia Józefów (4-1)
2017-09-08 U-8 (2010)

Mazur Karczew - Józefowia Józefów (4-1)

W czwartek nasza drużyna rozegrała spotkanie kontrolne z drużyną Józefowi Józefów. Nasi chłopcy pewnie wygrali to spotkanie 4-1. Początek meczu bardzo chaotyczny z obu stron które skupiały sie jedynie na oddaleniu gry od własnej bramki grając długie piłki na połowę przeciwnika. Jednak z minuty na minutę nasz zespół nabierał więcej pewności siebie stwarzając sobie sytuacje pod bramką przeciwnika co zaowocowało bramkami.

Grali:
Igancy Moczulski,Kogut Dominik, Buczyński Bartłomiej, Bednarczyk Maksymilian, Bąbik Bartosz, Stanieta Antoni, Hanisz Kamil, Siwak Maciej, Kostrzewa Jakub, Grzybowski Łukasz, oraz nasi nowi zawodnicy Marciak Aleksandra, Fila Filip, Fila Jeremiasz, Celiński Michał.