AKTUALNOŚCIDobrze tylko do przerwy
2017-09-11 U-14 (2004) Aktualności

Dobrze tylko do przerwy

W wyjazdowym meczu Mazur 2004 zagrał z drużyną Delty II Warszawa. Pierwsza połowa meczu była dość wyrównana i zakończyła się wynikiem 1-1 bramkę zdobył Franek Szczypiński wykorzystując rzut karny po faulu na Filipe Retmaniaku. Druga połowa zaczeła się od nie wykorzystanej sytuacji, Łukasz Urbański dograł piłkę wzdłuż bramki niestety strzał Kuby Choima z 3 metrów został zablokowany, od tej pory gospodarze przejęli incjatywę strzelając nam 4 bramki. W przyszłym tygodniu zagramy z drużyną Białe Wilki Warszawa.

Delta II Warszawa - Mazur Karczew 5-1

1-1 F. Szczypiński (rzut karny)