AKTUALNOŚCIDruga wygrana
2017-09-18 U-14 (2004) Aktualności

Druga wygrana

W 4 kolejce trampkarze młodsi zagrali mecz z drużyną Białych Wilków Warszawa. W pierwszej połowie Mazur posiadał optyczną przewagę, dużym  zagrożeniem były rzuty rożne, po których udało się zdobyć 3 bramki, szczególnie ładna była bramka Franka Szczypińskigo, który zdobył gola bezpośrednio z rzutu rożnego. Do przerwy wygrywliśmy 4-0. Po przerwie mecz się wyrównał, goście próbowali konstruować swoje akcje, ale dobrze dysponowani bramkarze nie dali się zaskoczyć. Wynik meczu ustalił Kuba Choim, który zdobył pierwszą bramkę w barwach Mazura.
W środę zagramy na wyjeżdzie z drużyną Victori Zerzeń.

Mazur Karczew - Białe Wilki Warszawa  5-0 (4-0)

1-0 Szymon Trzaskowski
2-0 Filip Retmaniak
3-0 Franek Szczypiński
4-0 bramka sam.
5-0 Kuba Choim

Floriańczyk, Malitka, Milczarek, Szczypiński, Kabala, Trzaskowski Sz., Trzaskowski M, Okoński,  Choim, Retmaniak, Urbański