AKTUALNOŚCINajmłodsi nadal bez punktów...
2017-09-23 U-8 (2010) Aktualności

Najmłodsi nadal bez punktów...

W kolejce numer cztery podejmowaliśmy zespół Józefowi Józefów. Mecz dla nas zaczoł się wyśmienicie , w indywidualnej akcji środkiem boiska przedziera sie Jeremiasz Fila który daje nam w 13 minucie prowadzenie. Nasz zespół mógł wyjśc na prowadzenie ale niestety sytuacje 100 procentowe marnuje dwukrotnie Jakub Kostrzewa. W 19 minucie niestety tracimy bramkę na (1-1) po błedzie indywidualnym naszgo obrońcy. Wynik do przerwy (1-1). Po przewie nasi piłkarze rzucili się do ataku strzelając kolejną bramkę na listę strzelców wpisuje się Dominik Kogut w 33' minucie. Goście jednak odpowiadają szyko strzałem z dystansu i ponownie mamy remis. Oba zespoły nabrały chęci na zdobywanie bramek i znów wychodzimy na prowadzenie po ładnym strzale Szymona Trzaskowskiego w same onienko w 46' minucie. 50 minuta spotkania  rzut wolny dla naszej drużyny i na listę strzelaców ponownie wpisuje się Jeremiasz Fila który mocym uderzeniem umieszcza piłkę w bramce. Niestety w końcowej częsci tracimy bramki po błedach naszych obrońców. Końcowy wynik 4-6.

Mazur Karczew - Józefovia Józefów (4-6)

Bramki: Jeremiasz Fila X2, Dominik Kogut, Szymon Trzaskowski.

Grali:Ignacy Moczulski, Jeremiasz Fila,Dominik Kogut,Jakub Kostrzewa, Maciej Siwak, Szymon Trzaskowski, Kamil Hanisz, Mariusz Korzeniewski, Patryk Ostrowski, Mateusz Iżel, Bartosz Bąbik.