AKTUALNOŚCIŻaki 2009: FA Piaseczno - Mazur 4:5
2017-09-24 U-9 (2009) Aktualności

Żaki 2009: FA Piaseczno - Mazur 4:5

Wiele emocji zapewnili nam nasi chłopcy w 4. kolejce II Ligi Okręgowej. Po efektownym zwycięstwie dwa dni wcześniej w Miętnem, w sobotę Mazur udał się do Piaseczna, aby zmierzyć się z tamtejszą Football Academy.
Pierwsze dwie kwarty nie były dla nas najszczęśliwsze. Popełnialiśmy bardzo dużo błędów, szczególnie przy wyprowadzaniu piłki od własnej bramki, a w ofensywie graliśmy nieskutecznie. Gospodarze wyszli na prowadzenie 3:1, które w końcówce 2. kwarty udało nam się zniwelować do 3:2.
Trzecia kwarta to wreszcie uważna i skuteczna gra Mazura poparta wysokim pressingiem i na ostatnią przerwę schodziliśmy z przewagą jednego gola. Na początku ostatniej części meczu podwyższamy na 5:3 i... znowu tracimy właściwy rytm gry. Gospodarze "łapią kontakt" strzelając nam czwartą bramkę (kolejny błąd przy wyprowadzaniu piłki z własnej połowy) i mamy bardzo nerwową końcówkę meczu. Kilka doskonałych okazji z obu stron nie przynosi zmiany wyniku, dzięki czemu Mazur odnosi 2. zwycięstwo w lidze z bardzo wymagającym przeciwnikiem.
Wielkie brawa dla całej drużyny za walkę do końca!

Football Academy Piaseczno - Mazur Karczew 4:5