AKTUALNOŚCIVictoria pokonana
2017-09-25 U-14 (2004) Aktualności

Victoria pokonana

W 6 kolejce Mazur 2004 podejmował drużynę Victorii Sulejówek. Pierwsza połowa meczu toczyła się głównie w środkowej strefie boiska, zawodnicy z Sulejówka szukali swoich szans uderzeniami z dystansu, ale Wojtek Floriańczyk nie dał się zaskoczyć, Mazur natomiast skoncentrowany był na grze defensywnej i czekał na swoję szansę. Jedną z takich okazji ładnym uderzeniem zza 16 metrów wykorzystał Mateusz Okoński i do przewy prowadziliśmy 1-0. Druga połowa zaczęła się bardzo dobrze, Szmon Trzaskowski długim podaniem uruchomił Mateusza Lempkowskiego, który dokładnie zacentrował do Kuby Podgórskiego i prowadziliśmy 2-0. Trzecia bramka padła po rzucie karnym, dobrą akcję ze skrzydła przeprowadził Filip Retmaniak, został sfaulowany w polu karnym i Franek Szczypiński ustalił wynik meczu na 3-0.

1-0 Mateusz Okoński
2-0 Kuba Podgórski as M.Lempkowski
3-0 Franek Szczypiński

Floriańczyk, Matuszewski, Trzaskowski Sz., Kabala, Urbański, Trzaskowski M, Szczypiński, Okoński, Lempkowski, Retmaniak, Podgórski

Grali również: Krawczyk, Olszewski, Krupa, Wagner