AKTUALNOŚCIBrak Skuteczności...
2017-10-02 U-8 (2010) Aktualności

Brak Skuteczności...

W 5 kolejce ligowej zagraliśmy na wyjeżdzie z drużyną Life Siennica. Pierwsze minuty  spotkania to walka w środkowej części pola, oba zespoły próbowały strzałów z daleka lecz obaj bramkarze górą. Niestety po 12 minutach gry po raz kolejny ( jak co mecz) tracimy bramki po błędach naszych obrońców. Zawodnicy z Siennicy za to byli bardziej skuteczni i to oni schodzili do szatni z wynikiem 4-0. Po przerwie nasza gra deko się poprawiła. Storzylismy sobie mnóstwo sytuacji pod bramnką Siennicy ale nasze ataki kończyły się złym wykończeniem ( sytuacje marnowali Jakub Kostrzewa, Jeremiasz Fila, Dominik Kogut, Maksymilian Bednarczyk). Gospodarze dalej atakowali i strzelali kolejne bramki. Końcowe minuty to lekka przewaga naszego zespołu i strzelamy dwie bramki na listę wpisuje się Jeremiasz Fila ( asysta Dominik Kogut) i Szymon Trzaskowski ( asysta Dominik Kogut). Końcowy wynik  9-2. Mimo porażki chłopcy włożyli w to spotkanie dużo zdrowia i walki, szkoda tylko tej nieskuteczności która wisi nad nami od początku rundy.

Grali: Ignacy Moczulski, Dominik Kogut, Stanieta Antek, Jeremiasz Fila, Jakub Kostrzewa, Maksymilian Bednarczyk, Maciej Siwak, Szymon Trzaskowski, Mikołaj Jakubowski, Kamil Hanisz.

Bramki: Jeremiasz Fila (asysta Dominik Kogut)
Szymon Trzaskowski (asysta Dominik Kogut).