AKTUALNOŚCIZasłużona pierwsza wygrana U-8!
2017-10-09 U-8 (2010) Aktualności

Zasłużona pierwsza wygrana U-8!

Świetnie zaczęła się dla naszego zespołu runda rewanżowa w której podejmowaliśmy u siebie GKS Osieck wygrywając pewnie 7-3 !!! Wyszliśmy w tym meczu mocno skoncentrowani. W pierwszej połowie meczu byliśmy drużyną zdecydowanie lepszą grając bardzo dobrze w obronie i skutecznie powstrzymywaliśmy ataki gości. Na przerwę schodziliśmy z wynikiem 4-1 (bramki 6',24'-Jakub Kostrzewa, 11'-Jeremiasz Fila, 10'-Szymon Trzaskowski). Druga połowa zaczęła się ponownie od naszych ataków, składne akcje pozwoliły nam szybko zdobyć kolejne bramki a ich autorami byli 32'-Jakub Kostrzewa który ustrzelił klasycznego hattrika, 33'-Jeremiasz Fila, 42'-Szymon Trzaskowski. Chłopcy zagrali bardzo dobre spotkanie i zasłużyli dziś na wygraną. Brawo cała drużyna!!!!!

Grali:Ignacy Moczulski,Maciej Siwak,Dominik Kogut,Jeremiasz Fila,Szymon Trzaskowski,Maksymilian Bednarczyk,Mikołaj Jakubowski,Piotr Firląg,Mateusz Iżel,Jakub Kostrzewa,Kamil Hanisz.

Bramki:Jakub Kostrzewa x3,Jeremiasz Fila x2,Szymon Trzaskowski x2.