AKTUALNOŚCIZwycięstwo z Żaglami
2017-10-09 U-14 (2004) Aktualności

Zwycięstwo z Żaglami

W pierwszym meczu rundy rewanżowej Mazur 2004 podejmował drużynę Żagli Warszawa, z którą w pierwszym meczu wysoko wygrał 9-1. Pierwsza połowa meczu toczyła się głównie w środku pola, dłużej przy piłce utrzymywała się drużyna Żagli, ale Mazur miał zdecydowanie większą ilość sytuacji bramkowych – 100 %, których niestety nie udawało się zamienić na bramkę. Ambitnie grający goście po błędach obrony (1 bramka) i bramkarza (2 bramka) dwukrotnie wychodzili na prowadzenie, ale Mazur szybko doprowadzał do remisu (Kuba Choim, Mateusz Okoński). W drugiej połowie przez dłuższy czas utrzymywał się wynik remisowy, Mazur tworzył kolejne sytuacje … Filip Retmaniak w 60 i 65 minucie wykończył składne akcje Mazura i ustalił wynik meczu.

Mazur Karczew - Żagle Warszawa 4-2 (2-2)

Krupa Urbański Kabala Trzaskowski Matuszewski Szczypiński Trzaskowski M Okoński Lempkowski Retmaniak Choim

Grali również: Floriańczyk Krawczyk Milczarek Olszewski Rejnik Malitka Wagner

1-1 Choim as Okoński