AKTUALNOŚCIU-8 dobrze tylko do przerwy
2017-10-14 U-8 (2010) Aktualności

U-8 dobrze tylko do przerwy

Niestety w meczu rewanżowym z Oks Otwock przegrywamy 8-2. Mimo to mecz rozpoczeliśmy wyśmienicie  i to my wyszliśmy w 5'-cie na prowadzenie po strzale z dystansu Jakuba Kostrzewy. Szkoda tylko że po kilku ładnych akcjach nie strzelamy kolejnych 100%ych sytuacji(Szymon Trzaskowski, Dominik Kogut)... W 12' i 14'-cie gospodarze przeprowadzają dwie kontry i tracimy bramki. Pod koniec pierwszej połowy ponownie z dystansu Jakub Kostrzewa i doprowadzamy do remisu. Wynik do przerwy 2-2. Po przerwie nasz zespół kompletnie wyłączył się z gry, popełnialiśmy błąd za błedęm i gospodarze to wykorzystali strzelając kolejne bramki. Szkoda bo nasza drużyna nie zasłużyła dziś na tak wysoką porażkę...

Wynik końcowy 8-2

Grali: Ignacy Moczulski,Maciej Siwak,Jakub Kostrzewa,Dominik Kogut,Szymon Trzaskowski,Maksymilian Bednarczyk, Antoni Stanieta, Bartosz Bąbik.

Bramki:Jakub Kostrzewa 5'.30'