AKTUALNOŚCIDobra wyjazdowa passa Juniorów Młodszych
2017-10-22 U-17 (2001) Aktualności

Dobra wyjazdowa passa Juniorów Młodszych

W sobotni, deszczowy poranek juniorzy młodsi rozegrali kolejny wyjazdowy mecz w Ożarowie Mazowieckim z UKS Ołtarzew. Po pierwszym gwizdku sędziego to gospodarze zagroźlili bramce Mazura kilkakrotnie, natomiast goście próbowali dostosować się do trudnych warunków meczowych, gdzie śliska i grzązka nawierzchnia zaskakiwała juniorów przy każdej akcji meczu.

W 19' bramkę zdobył Czarek Ćwiek, lecz z niewiadomych przyczyn sędzia spotkania prawidłowego gola nie uznał. W 23' na indywidualną akcję zdecydował się Piskorz. Skutecznym dryblingiem ominął dwóch rywali, po czym wślizgiem przeciwnika został sfaulowany w polu karnym. 11tkę na bramkę pewnie zamienił Staszczuk i Mazur wyszedł na prowadzenie. W 34' juniorzy prowadzili już 2:0. Piłkę na własnej połowie przejął Gajgier i po przebiegnięciu z piłką ok.30m zdecydował się na płaskie uderzenie. Piłką tuż przed bramkarzem zmieniła kierunek i zaskoczyła goalkeepera.

W 2 połowie Mazur nadal przeważał, lecz nie wykorzystał kilka dogodnych sytuacji m.in. Dąbrowskiego. W ostatnich minutach meczu to gospodarze stworzyli 3 100% sytuacje do zdobycia bramki, lecz Kamiński stanął na wysokości zadania i w 4 już spotkaniu z rzędu zachował czyste konto.
Za tydzień juniorzy młodsi mają pauzę, natomiast kolejne spotkanie rozegrają z liderem grupy Zniczem II Pruszków.

UKS Ołtarzew - Mazur Karczew 0:2 (0:2)
Bramki:24' Staszczuk (k.), 34'  Gajgier (as. Litwiniak)