AKTUALNOŚCIDelta minimalnie lepsza...
2017-10-22 U-14 (2004) Aktualności

Delta minimalnie lepsza...

W kolejnym meczu trampkarze młodsi podejmowali drużynę Delty II Warszawa.
Już w 3 minucie Mazur objął prowadzenie po bardzo dobrej akcji. Łukasz Urbański podał piłkę do dobrze wbiegającego po skrzydle Bartka Matuszewskiego, który idealnie obsłużył Filipa Retmaniak i Mazur prowadził 1-0. Od tej pory lekką przewgę osiągneli zawodnicy Delty i w 15 minucie doprowadzili do remisu. W drugiej połowie meczu obie drużyny tworzyły swoje sytuacje do strzelenie bramek i po jednej z akcji Delta wyszła na prowadzenie. Mazur w jednej z ostatniej akcji miał piłkę "na remis", ale niestety strzał  Sz. Trzaskowskiego obronił bramkarz gości i Delta zgarnęła 3 punkty. Na pocieszenie zostaje fakt że Mazur walczył do końca jak równy z równym ... tym razem zabrakło trochę szczęścia.
Za tydzień mecz z drużyną Białe Wilki Warszawa.

Mazur Karczew - Delta II Warszawa 1-2 (1-1)

Krawczyk, Urbański, Trzaskowski, Kabala, Matuszewski, Malitka, Szczypiński, Okoński, Trzaskowski M, Choim, Retmaniak