AKTUALNOŚCILider za mocny dla U-8...
2017-10-23 U-8 (2010) Aktualności

Lider za mocny dla U-8...

W kolejce numer 8 podejmowaliśmy u siebie lidera Rks Bór Regut. Od początku staraliśmy się pokazać z dobrej strony i to my jako pierwsi stworzyliśmy sobie dwie bardzo grożne sytuacje pod bramką Boru ale bramkarz lepszy. Niestety z minuty na minutę goście zaczeli nabierać tempa i jako pierwsi zdobyli bramkę po złym zagraniu naszego obrońcy i goście po strzale po ziemi pokonują Ignacego. Kilka minut po stracie gola faulowany zotaje nasz zawonik i mamy rzut wolny który doskonale wykonuje Mateusz Raszka i doprowadzamy do remisu i po pierwszej kwarcie zanosiło się na mała sensację. Niestety ale od drugiej kwarty zawodnicy Reguta rozpędzili się i to tylko oni już strzelali do naszej bramki.. Końcowy wynik 1-15

Wynik końcowy:1-15

Grali: Ignacy Moczulski, Fryderyk Wysocki, Mateusz Raszka, Maciej Siwak,Dominik Kogut,Bartłomiej Buczyński, Kamil Hanisz, Mikołaj Jakubowski,Ostrowski Patryk,Grzybowski Łukasz,Antoni Stanieta,Bąbik Bartosz, Maksymilian Bednarczyk.

Bramki: Mateusz Raszka 12'