AKTUALNOŚCIŻaki wygrały z liderem
2017-10-23 U-9 (2009) Aktualności

Żaki wygrały z liderem

W 8. kolejce II Ligi Okręgowej Żaków podejmowaliśmy w sobotę w Karczewie lidera rozgrywek - Kosę Konstancin. Przez większość czasu mecz toczył się w ulewnym deszczu, co jednak nie przeszkodziło obu drużynom w narzuceniu bardzo wysokiego tempa już od pierwszego gwizdka.

Po bardzo wyrównanych, ale bezbramkowych pierwszych minutach, w końcowej fazie 1. kwarty padły aż 4 bramki i na przerwę schodziliśmy z prowadzeniem 3:1. W kolejnych kwartach Mazur stopniowo powiększał dystans bramkowy do rywali, a w końcówce spotkania doprowadził go aż do 6 goli, odnosząc efektowne zwycięstwo 11:5 z bardzo silnym przeciwnikiem. Ogromne brawa dla chłopców za skuteczną i uważną, a przy okazji również bardzo przyjemną dla oka grę przez pełne 60 minut!