AKTUALNOŚCIDwójka awansowała nad kreskę
2017-11-05 Mazur II Karczew Aktualności

Dwójka awansowała nad kreskę

Mazur II wygrał arcyważny mecz za 6 punktów. Pokonał Bobra Tłuszcz 4-1 (1-1), po 2 bramkach Artura Wójcika oraz trafieniach Dominika Staluszki i Marcina Gędzielewskiego. Ta wygrana dała awans na 8.miejsce, a więc nad strefą spadkową w LO.

1-0 Staluszka as Wójcik
1-1
2-1 Wójcik as Wojciechowski
3-1 Gedzielewski as Trzaskowski
4-1 Wójcik rzut karny faul na Celińskim

Mazur II: Rudzki - Jobda (55 Kołodziejczyk) Sobczak Wójcik Domański - Bielecki Gregorczuk - Trzaskowski (70 Michalik) Wojciechowski (75 Kotowski) Pasik (46.Gędzielewski) - Staluszka (46.Celiński)

Damian Falkowski: Mecz z gatunków tych o przysłowiowe 6 pkt. Mecz z sąsiadem w tabeli który był przed meczem nad nami. Mecz ułożył sie nam dobrze szybko zdobyliśmy bramkę niestety jak szybko strzeliliśmy tak tez i szybko straciliśmy. Do przerwy padł remis i zwłaszcza po stracie bramki nie wygladalismy dobrze w pierwszej części meczu.

W drugiej połowie podeszlismy do rywala troszkę wyżej i przełożyło się to na przebieg drugiej połowy gdzie dołożyliśmy kolejne 3 bramki, a powinniśmy minimum jeszcze dwie. Cieszy wygrana , dobra dyspozycja rezerwowych którzy weszli i dali pozytywnego kopa reszcie chłopaków. Chcieliśmy ostatni mecz u siebie w rundzie wygrać i to było głównym naszym celem , zrealizowaliśmy go i na pewno jesteśmy zadowoleni też z tego ze przeskakujemy rywala w tabeli. Wygrana cieszy ale już za tydzień ostatni mecz rundy w Wieliszewie na którym już sie koncentrujemy i jedziemy z zamiarem zdobycia tam punktów.