AKTUALNOŚCIVictoria Zerzeń pokonana
2017-11-05 U-14 (2004) Aktualności

Victoria Zerzeń pokonana

W 10 kolejce do Karczewa przyjechała ostatnia drużyna Victoria Zerzeń. Mazur od początku posiadał przewagę, dłużej utrzymywał się przy piłce tworząc dogodne sytuacje, do przerwy udało się wykorzystać cztery i pewnie prowadziliśmy 4-0. W drugiej połowie więcej szans dostali zmiennicy, mimo tego nadal przewagę posiadał Mazur...niestety przytrafiły się błędy które wykorzystali zawodnicy z Zerzenia, w końcówce meczu wynik "centrostrzałem" ustalił Mateusz Lempkowski i gospodarze cieszyli się z 3 pkt.

Krupa Matuszewski Malitka Szczypiński Kabala Trzaskowski M Trzaskowski Sz Choim J Urbański Ł Okoński M Retmaniak F