AKTUALNOŚCINa koniec bez punktów
2017-11-05 U-8 (2010) Aktualności

Na koniec bez punktów

W ostatnim spotkaniu podejmowaliśmy na własnym boisku Life Siennica. Od samego początku pokazaliśmy przeciwnikom że nie będzie to dla nich łatwa przeprawa. W pierwszych minutach orazu narzuciliśmy swoje tempo i już w 2-iej minucie objeliśmy prowadzenie po ładnym strzale Macieja Siwaka z rzutu wolnego. Kolejna akcja lewą stroną boiska, ładnie przedziera się Fryderyk Wysocki i strzałem w długi róg pokonuje w 5-ej minucie bramkarza gości. Swoje sytuacje 100%-we marnowali Jeremiasz Fila, Dominik Kogut,Szymon Trzaskowski. Wynik do przerwy 2-0. Początek drugiej połowy to dalsze ataki z naszej strony ale brakowało wykończenia. Niestety w kóncówce meczu goście wyprowadzili kilka groznych akcji i tracimy 3 bramki w sześć minut! Wynik końcowy 2-3.

Grali:Ignacy Moczulski,Dominik Kogut,Szymon Trzaskowski,Jeremiasz Fila,Jakub Kostrzewa,Maksymilian Bednarczyk,Bartosz Bąbik,Fryderyk Wysoocki,

Bramki: 2'-Maciej Siwak,5'-Fryderyk Wysocki