AKTUALNOŚCIPogrom na sparingowym starcie
2018-01-27 Mazur Karczew Aktualności

Pogrom na sparingowym starcie

W pierwszym meczu sparingowym Mazur rozgromił KS Warka 8-0 (3-0)! Pierwsze gole w 2018 roku odnotowali Artur Wójcik i dwukrotnie Szymon Maruszewski. Do przerwy Mazur prowadził 3-0. Po przerwie klasycznego hattrika ustrzelił Marcin Raszka. Kolejne gole dołożyli Patryk Gregorczuk i z karnego Mateusz Pielak.

Arkadiusz Modrzejewski: Po 3 tygodniach przygotowań w pierwszym sparingu zmierzyliśmy się z vice - liderem radomskiej Ligi Okręgowej, drużyną KS Warka. W meczu nie zagrało 3 naszych zawodników tj. Dąbkowski (kontuzja), Anusiewicz i Trzaskowski (przeziębienia). Pozostali zawodnicy zaprezentowali się z dobrej strony, pokazując dużą ochotę do gry i umiejętnie realizując założenia taktyczne na dzisiejszy mecz. Widać, że wszystkim zawodnikom zależy na dobrym przygotowaniu się do rundy wiosennej i regularnej grze. Sportowa rywalizacja powinna wszystkim wyjść na dobre i spowodować dalszy progres w grze naszego zespołu. Rywal został dzisiaj całkowicie zdominowany. Będziemy chcieli kontynuować pracę nad przyjętymi założeniami taktycznymi w kolejnych meczach kontrolnych, które rozegramy z silniejszymi przeciwnikami.

MAZUR - KS WARKA 8-0 (3-0)

I połowa : Głasek - Pasik, Wójcik, Głogowski, Bakuła - Celiński - Maruszewski, Dąbrowski, Filipczak, Staluszka - Bylak

II połowa : Rudzki - Pasik (68 Maruszewski), Zembol, Piekut, Głogowski - Pielak - Piotrzkowicz, Gałązka, Gregorczuk, testowany - Raszka

Bramki : Wójcik 3', Maruszewski 28', 37', Raszka 49', 56', 85', Pielak 63', Gregorczuk 78'

Asysty : Bakuła, Bylak, Filipczak, Piotrzkowicz, Głogowski, Raszka, Pasik