AKTUALNOŚCIMazur uciszył Błyskawicę
2018-04-08 Mazur II Karczew Aktualności

Mazur uciszył Błyskawicę

Dwójka wciąz wiosną bez straty punktów! Tym razem pokonałą Błyskawicę Warszawa 3-0 (2-0).
Bramki zdobyli: Piętka, Trzepałka i Lasecki.

Damian Falkowski: W kolejnym spotkaniu LO podejmowalismy zespół Błyskawicy Warszawa. Mecz nie stał na wysokim poziomie na pewno Cieszy kolejna wygrana ale odnośnie grania samego niestety nie był to nasz dobry mecz , wynik 3-0 na koniec jednak idzie w świat.

W pierwszej połowie graliśmy za statycznie było za mało ruchu, a dużo głupich niepotrzebnych strat. Mimo tego to dwie bramki, które zdobyliśmy na pewno były zasłużone. Zdobyliśmy również bramkę po watpliwym, minimalnym spalonym której nie uznano. Jak się później okazało niesłusznie.

W drugiej połowie staraliśmy się kontrolować mecz i wyprowadzać groźne kontry z różnym skutkiem drużyna Błyskawicy również sie odgryzala, ale nie stworzyła sobie po naszym indywidualnym błędzie nic klarownego, w ostatniej minucie po bardzo dobrym podaniu Gregorczuka bramkę zdobywa Lasecki, kończy mecz i odbiera nadzieje gości na to ze mogą coś zdziałać dzisiaj.

Cieszy wygrana , jednak był to nasz z wszystkich dotąd rozegranych najsłabszy mecz. Mimo to tym bardziej cieszy wygrana. Wynik idzie w świat passa podtrzymana o stylu nikt nie bedzie zaraz pamiętać, a w piłce jak to w piłce trzeba czasami umieć tez brzydko wygrywać, gdy nie zawsze wszystko się układa. Brawo dla drużyny również za to tym bardziej, ze to pierwszy mecz w rundzie na zero z tyłu.

1-0 Piętka as Gędzielewski
2-0 Trzepałka as Zembol
3-0 Lasecki as Gregorczuk

Rudzki - Trzepalka (80 Jobda) Sobczak Radomski (70 Głogowski) Michalik - Grzanka (45 Dąbrowski) Lasecki - Kamiński (30 Zembol) Gedzielewski (60 Wojciechowski) Gregorczuk - Pietka (75 Oziewicz)