AKTUALNOŚCIZwycięstwo Drukarza
2018-05-08 U-14 (2004) Aktualności

Zwycięstwo Drukarza

W kolejnym meczu podejmowaliśmy zespół Drukarza II Warszawa. Z powodu kontuzji wystąpiliśmy w tym spotkaniu tylko w 11 - stu. W pierwszej połowie Drukarz posiadał lekką przewagę co udokumentował zdobyciem bramki na 0-1 przy ewidentnej pomocy jednego z naszych obrońców. Mogliśmy jednak doprowadzić do remisu ale swojej okazji nie wykorzystał M.Okoński.

W drugiej połowie Mazur zagrał zdecydowanie lepiej, niestey po jednej z kontr Drukarz wyszedł na 2 - bramkowe prowadzenie, mimo tego chłopaki dalej walczyli i po składnej akcji bramkę kontaktową zdobył P.Jaroszek a po chwili po rzucie rożnym wyrównał Sz. Trzaskowski. W między czacie kilka dobrych akcji przeprowadził Ł.Urbański jednak po jego dośrodkowaniach zabrakło skutecznego wykończenia, w drugiej połowie dwukrotnie w dobrych okazji również nie wykorzystał M.Okoński - co niestety się zemściło w końcówce spotkania, goście zdobyli w ostatnich 5 minutach dwie bramki i wygrali 4 - 2.

Floriańczyk Trzaskowski Sz Kabala Malitka Choim Lachowicz Trzaskowski M Okoński Urbański Podgórski Jaroszek

Mazur Karczew - Drukarza Warszawa 2 - 4