AKTUALNOŚCIUKS 141 lepszy w rewanżu
2018-05-17 U-14 (2004) Aktualności

UKS 141 lepszy w rewanżu

W pierwszym meczu rundy rewanżowej do Karczewa przyjechała drużyna UKS 141 Warszawa. Pierwsza połowa wyrównana, ale to goście zdobyli bramkę na 0-1. W drugiej połowie doczekaliśmy się festiwalu bramkowego, na 0-2 podwyższyli goście, Mazur w ciągu 5 minut mógł rozstrzygnąć mecz na własną korzyść...kontaktową bramkę zdobył S.Przewodowski (2005), po chwili dokładnym podaniem popisał się Ł.Urbański, bramkę uderzeniem głową dającą remis 2-2 zdobył F.Retmaniak. Po chwili mieliśmy kolejne dwie 100 % okazję których nie udało się wykorzystać, M.Okoński nie wykorzystał rzutu karnego a F.Retmaniak przestrzelił z 3 metrów wysoko nad poprzeczką. Goście po tych sytuacjach szybko się otrząsneli, wykorzystali swoje okazje i wygrali 2-5.

Mazur Karczew - UKS 141 2-5 (0-1)

Floriańczyk Malitka Lachowicz Olszewski Trzaskowski M Choim Okoński Retmaniak Urbański Jaroszek Podgórski