AKTUALNOŚCIŻaki U-9 wygrywają z Osieckiem
2018-05-21 U-8 (2010) Aktualności

Żaki U-9 wygrywają z Osieckiem

W pierwszym meczu rundy rewanżowej przyszło nam się zmierzyć z drużyną Gks Osieck(w pierwszym meczu pewnie wygraliśmy 0-8). Od samego początku narzuciliśmy swoje tempo i szybko objeliśmy prowadzenie 4' spotkania i Kostrzewa Jakub pokonuje bramkarza gosći po dograniu Dominika. 6' i kolejne trafienie Jeremiasza Fila z dalszej odległosći za kołnierz bramkarza. 19' spotkania i w soim stylu Dominik Kogut wpisuje sie na listę po rajdzie lewą stroną gdzie pewnym strzałem pakuje piłkę do siatki. 20' ponownie Kostrzewa Jakub strzela czwatrą bramkę asystuje Kasprzak. Po 30 minutach prowadzimy (4-0).

Po przerwie staraliśmy się grać to samo co od początku spotkania ale to goście strzelają swoja pierwszą bramkę 32' minucie po złym zagraniu naszych obrońców. 46' nasi zawodnicy wymieniają kilka podań poczym lewą strona boiska przedziera się Kacper Lewandowski który wykłada piłkę Jeremiaszowi i ten dokłada tylko nogę. Mimo dużej przewagi nad Gks w końcówce tracimy dwie bramki które nie powinny mieć miejsca... Wynik końcowy 5-3.