AKTUALNOŚCIU-14 Wygrana w zaległym meczu z Unią II
2018-06-15 U-14 (2004) Aktualności

U-14 Wygrana w zaległym meczu z Unią II

W czwartek 14.06 o 15.00 rozegraliśmy zaległy mecz z drużyną Uni II Warszawa. Do składu powrócił B.Matuszewski co zdecydowanie uspokoiło naszą grę  obronną. Od początku spotkania posiadaliśmy przewagę, budowaliśmy składne akcje co do przerwy dało nam prowadzenie 2-0. Pierwszą bramkę zdobył Filip Retmaniak wykorzystując prostopadłe podanie od Mateusza Okońskigo, drugą również Filip wykorzystując nieporozumienie w w szeragach Uni. W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie, ponownie drużyna starała się budować akcje i ponownie udało się stworzyć akcję bramkową, którą po asyście M.Okońskiego spokojnym strzałem wykorzystał Retmaniak kompletując hatrica. Wynik mógł być wyższy ale wkradło się rozluźnienie i w kluczowych momentach podejmowaliśmy złe decyzje. W ostatnich 5 minutach Unia zdobyła dwie bramki po błedach naszej drużyny i mecz zakończył się zwycięstwem 2-3.

0-1 Retmaniak as Okoński