AKTUALNOŚCIZnicz zgaszony po karnych [AKT.]
2018-09-12 Mazur Karczew Aktualności

Znicz zgaszony po karnych [AKT.]

W meczu pucharowym w Pruszkowie zadebiutował w roli napastnika w oficjalnym meczu pierwszego zespołu Sebastian Szczepaniak,a po przerwie debiutował Dawid Michalik. Rywale to w zasadzie zawodnicy CLJ.

W 1.połowie dwukrotnie wychodziliśmy na prowadzenie i dwukrotnie je traciliśmy. Najpierw strzelił bramkę, wykorzystując błąd obrony Szczepaniak. Potem na prowadzenie wyprowadził nas bezpośrednio z wolnego Kamil Hernik.

Po przerwie to gospodarze objęli prowadzenie, ale ostatecznie wynik remisowy ustalił Patryk Gregorczuk.  Strzelił z 30 metrów w samo okienko bramki

Po remisie w regulaminowym czasie gry, sędzia zarządził konkurs jedenastek. W zespole Mazura tylko strzał Mateusza Pielaka obronił bramkarz. Nie pomylili się: Raszka, Dąbkowski, Koriażnow i Gregorczuk. Z kolei Głasek obronił 2 karne, a to oznaczało awans Mazura do 1/8 Finału PP WOZPN.

Andrzej Sieradzki: Puchary jak to puchary rządzą się swoimi prawami, ale to nie zmienia faktu, że chcieliśmy zwyciężyć i awansować dalej. Podczas regulaminowego czasu gry padł remis 3:3 i musieliśmy szukać szczęścia w karnych. Jeśli chodzi o sam mecz mam ciekawy materiał do analizy. Niepokojące jest to w jaki sposób tracimy bramki. Dzisiaj szanse dostali zawodnicy którzy po moim przyjściu do klubu występowali rzadziej na boisku i dostałem dzisiaj parę argumentów i odpowiedzi.

Znicz II Pruszków-MAZUR 3-3 (2-2) k.3-4
Gole: 15.Śmieciński, 39.Bogucki, 85.Jakubczyk - 5.Szczepaniak, 35.Hernik, 81.Gregorczuk