AKTUALNOŚCIPewna wygrana z UKS 141 Warszawa
2018-09-17 U-15 (2004) Aktualności

Pewna wygrana z UKS 141 Warszawa

Na zakończenie "maratonu meczowego" (4 mecze w 7 dni) podejmowaliśmy drużynę UKS 141 Warszawa. Mecz zaczął się od minuty ciszy poświęconej śp Mateusza Jacaka byłego piłkarza OKS ,który zmarł w zeszłym tygodniu.
Od początku mecz w naszym wykonaniu nie był porywającym widowiskiem, mimo tego mieliśmy swoje okazje, jedną z nich wykorzystał Retmaniak i wyszliśmy na prowadzenie. Podwyższyć mógł Bartek Matuszewski, ale jego strzał z rzutu karnego obronił bramkarz gości. Pod koniec pierwszej połowy błąd naszej defensywy wykorzystali zawodnicy UKS i do przerwy było 1-1. Po przerwie obraz gry się nie zmienił, mecz nie porywał, ale skuteczność była poprawna i po strzałach Sz. Trzaskowskiego, F. Retmaniaka i M. Okońskiego wygraliśmy 4-1.

Mazur Karczew - UKS 141 4-1 (1-1)

1-0 Retmaniak as Lachowicz
2-1 Trzaskowski Sz as Trzaskowski M
3-1 Retmaniak as Urbański