AKTUALNOŚCIŻaki Siennicy - deko lepsi...
2018-09-26 U-9 (2010) U-9 (2010) Aktualności

Żaki Siennicy - deko lepsi...

W kolejnej kolejce zespół Mazura Karczew I zmierzył się u siebie z Life Siennica zaś druga ekipa w tej kolejce miała pauzę... Mecz z Siennicą stał na dobrym poziomie ze sporą iloscią ciekawych akcji z obu stron. Jako pierwsi na dwukrotne prowadzenie wyszli goście ale my za każdym razem staraliśmy się gonić wynik...

Po 30 minutach na tablicy widniał remis 2-2 i kolejne minuty zapowiadały się naprawdę bardzo ciekawe... W dalszej części ,,deko,, skuteczniejsi byli jednak tego dnia goście, dobra skurteczność w ataku dała im dziś pewne trzy punkty my niestety popełniliśmy kilka błedów  indywidualnych w defensywie. Ostateczny wynik 3-6.

Bramki dla nas strzelali: Kostrzewa Jakub x2, Kasprzak Krzysztof. Mimo to mecz na plus stworzyliśmy sobie dużo sytuacji pod bramką przeciwnika , momentami wychodziliśmy 3x1 ale brakowało kropki nad ,,i,,

Zagrali również:Moczulski Ignacy, Kasprzak Krzysztof, Kogut Dominik, Okrzejski Mateusz, Kostrzewa Jakub, Fila Jeremiasz, Lewandowski Kacper, Brzeziński Tomasz, Bednarczyk Maksymilian, Skwarski Kamil.