AKTUALNOŚCISieradzki: Przypomnieli sobie smak zwycięstwa
2018-10-07 Mazur Karczew Aktualności

Sieradzki: Przypomnieli sobie smak zwycięstwa

Andrzej Sieradzki: Dzisiejszego dnia, jak i przez cały tydzień byliśmy bardzo skoncentrowani na odniesieniu zwycięstwa ze Zniczem II.
W końcu przypomnieliśmy sobie jak smakuje zwycięstwo. Mecz zaczęliśmy dobrze z dużym animuszem co udokomentowaliśmy bramką. Tuż przed przerwą strzelamy z karnego na 2:0 i do przerwy mamy bardzo dobry wynik. Po przerwie zespół z Pruszkowa nie miał nic do stracenia i ruszył na nas. Mieliśmy kilka dobrych wyjść do kontry ale niestety nie przełożyło się to sytuacje bramkowe. Po jednym z naszych błędów tracimy bramkę i zrobili się trochę nerwowo ale najważniejsze, że kończymy mecz zwycięstwem i możemy spokojnie przygotowywać się do najbliższego spotkania z Pilicą.