AKTUALNOŚCICenne 3 punkty U-15 z Drukarzem
2018-10-16 U-15 (2004) Aktualności

Cenne 3 punkty U-15 z Drukarzem

W sobotę o 12.00 na boisku Drukarza Warszawa, tzw "Wembley" rozegraliśmy mecz, którego stawką była dalsza możliwość gry o awans. Od początku spotkanie nie ułożyło się po naszej myśli bo po 10 minutach i indywidualnych błędach przegrywaliśmy 2-0. Na szczęście drużyna zareagowała bardzo dobrze, chłopaki ruszyli do ataków co zaowocowało 3 bramkami, które zdobyliśmy po dobrze wykonanych stałych fragmentach gry. Bartek Matuszewski, Filip Retmaniak i Szymon Trzaskowski skutecznie wykańczali dośrodkowania Michała Trzaskowskiego wyprowadzając Mazura na prowadzenie. Niestety w ostatniej akcji pierwszej połowy daliśmy się zaskoczyć i Drukarz doprowadził do remisu.

Druga połowa meczu należała już tylko do Mazura, udało się zdobyć kolejne 3 bramki po składnych akcjach, na 4-3 podwyższył Łukasz Urbański w ładnym stylu lobując bramkarza po dobrym podaniu Mateusza Okońskiego, 5-3 ponownie Urbański wykończył akcję Retmaniaka a na 6-3 Filip w sytuacji sam na sam z bramkarzem po ładnej kiwce i strzale do pustej bramki zakończył ważny mecz. Dzięki temu zwycięstwu nadal mamy szansę na awans, ale przed nami jeszcze trzy ciężkie mecze.

KS Drukarz II - Mazur Karczew 3-6 (3-3)

Krawczyk, Lachowicz, Matuszewski, Seredyn, Trzaskowski Sz, Trzaskowski M, Okoński, Jaroszek, Choim, Urbański, Retmaniak

Grali również: Podgórski, Lempkowski, Malitka

2-1 B. Matuszewski as M. Trzaskowski
2-2 F. Retmaniak
2-3 Sz. Trzaskowski as M.Trzaskowski
3-4 Ł. Urbański as M. Okoński
3-5 Ł. Urbański as F. Retmaniak
3-6 F. Retmaniak as P. Jaroszek