AKTUALNOŚCIW weekend tylko 3 punkty U-9
2018-10-23 U-9 (2010) U-9 (2010) Aktualności

W weekend tylko 3 punkty U-9

W niedzielne przedpołunie na własnym boisku zagrały nasze obie ekipy. Mazur Karczew II zmierzył sie z Victorią Zerzeń, pierwsze minuty spotkania bardzo wyrównane obie drużyny stworzyły sobie doskonałe sytuacje ale na ich drodze stawali bramkarze. Po pierwszej kwarcie na tablicy widniał wynik remisowy (1-1). Nietety nasz zespół od drugiej kwarty zaczoł popełniać błędy indywidualne gdzie przeciwnik wykorzystał je skutecznie i punktował raz za razem...Ostatecznie wynik końcowy 1-10 jedyną bramkę strzelił Lesiak Albert.

Zagrali również:Ostrowski Patryk, Okrzejski Mateusz, Firląg Piotr, Maksymiuk Bartosz, Maksymilian Bednarczyk, Iżel Mateusz, Lesiak Albert, Grzesiński Jakub, Siwak Maciej, Trzaskowski Szymon, Krawczyk Miłosz.

Mazur Karczew I podejmował zaś Gks Osieck. Po dwóch porażkach z rzędu w końcu zdobywamy punkty. Obie ekipy stworzyły od początku ciekawe widowisko, mnóstwo sytuacji z jednej i drugiej strony. Nasz zespół jednak kontrolował to spotkanie do samego kónca i ostatecznie wygrał pewnie 6-1...  Bramki strzelali: Fila Jeremiasz, Kostrzewa Jakub, Brzeziński Tomasz,Lewandowski Kacper, Kogut Dominik i bramka samobojcza....

Zagrali również:Moczulski Ignacy, Kasprzak Krzysztof, Kogut Dominik, Lewandowski Kacper, Brzeziński Tomasz, Kostzrewa Jakub, Skwarski Kamil, Przybyszewski Marcel, Fila Jeremiasz, Stanieta Antonni.