AKTUALNOŚCIZwycięstwo z UKS 141 Warszawa
2018-10-28 U-15 (2004) Aktualności

Zwycięstwo z UKS 141 Warszawa

W niedzielę o 10 rozegraliśmy przedostatni mecz sezonu z drużyną UKS 141 Warszawa. Od początku przewagę posiadali trampkarze Mazura, skuteczność jednak pozostawiała dużo do życznia, dobre okazje marnowali Retmaniak, Jaroszek. Do tego popełniliśmy błędy w obronie, które UKS zamienił na bramki i prowadził 2-0, na szczęście w 5 minut doprowadziliśmy do remisu.

Druga połowa meczu i kolejne ataki Mazura, z kilku wypracowanych okazji wykańczamy 3 i  wygrywamy kolejny mecz. Za dwa tygodnie zagramy z drużyną Zerzenia. Do awansu potrzebujemy zdobyć już tylko jeden punkt, oczywiście będziemy grali o trzy.

UKS 141 - Mazur Karczew 2-5

2-1 Okoński as Retmaniak
2-2 Retmaniak as Trzaskowski M
2-3 Okoński as Retmaniak
2-4 Retmaniak as Okoński
2-5 Retmaniak as Okoński

Krawczyk, Lachowicz (Krupa), Trzaskowski Sz, Seredyn, Matuszewski (Kabala), Trzaskowski M, Okoński, Jaroszek, Choim (Lempkowski), Urbański