AKTUALNOŚCIU-16 Komplet punktów w Siedlcach
2018-10-28 U-16 (2003) Aktualności

U-16 Komplet punktów w Siedlcach

W sobotni poranek wygrywamy ciężki mecz w Siedlcach z drużyną walczącą o utrzymanie w lidze. W 2 minucie spotkania otwieramy wynik, a strzelcem zostaje "Bączek". Po zagraniu Majchrzaka do Latuszka i zagraniu z pierwszej piłki do Maksa, ten wygrał pojedynek sam na sam z bramkarzem gospodarzy.

Minutę później powinno być 1:1, ale zawodnik z Siedlec przenosi piłkę z metra nad poprzeczką... W 6 minucie po dograniu piłki od Bąka, Jałocha zostaje faulowany w polu karnym. Jedenastkę wykorzystuje Niedziółka i prowadzimy 2:0. Gospodarze cały czas próbują strzelić kontaktowego gola i ta sztuka im się udaje tuż przed przerwą. Tracimy gola z rzutu wolnego z około 20 metrów. W międzyczasie mamy jeszcze dwie doskonałe sytuacje na podwyższenie rezultatu, ale nasi napastnicy przegrywają pojedynki z bramkarzem.

Pierwsze minuty drugiej połowy nerwowe, ale nadal uważna gra w naszym wykonaniu. W 50 minucie Brojek po podaniu Bąka podwyższa wynik na 3:1 dla naszej drużyny. W 60 minucie już prowadzimy 4:1. Z lewej strony boiska w pełnym biegu piłkę w pole karne wrzucił Brojek, a bramkę głową strzelił Jałocha. W 68 minucie gospodarze strzelają drugą bramkę po dośrodkowaniu z prawej strony boiska na długi słupek i strzale głową. Piłkę z linii bramkowej wybijał Niedziółka, ale sędzia wskazał na środek boiska... Mamy jeszcze "setki", ale nie jesteśmy w stanie podwyższyć rezultatu. Wygrywamy 4:2 ! - brawo, pomimo straty kolejnego napastnika po środowym spotkaniu.

W najbliższym tygodniu rozegramy dwa mecze na własnym boisku z drużynami z Radomia. W środę rywalizujemy z AS Radomiak, a w sobotę z RKS Radomiak.

Zagraliśmy w składzie:

Końca (Wojdasiewicz)
Rewer (Kobza), Niedziółka (kpt.), Kozłowski, Gajgier
Majchrzak (Warszton), Trzaskowski, Latuszek
Jałocha, Bąk, Brojek (Krydowski)

I Woj.LJM U-16  UKS Dziewiątka-Pogoń Siedlce - LKS Mazur Karczew 2:4 (1:2)

Strzelcy bramek:

0:1 Bąk as.Latuszek, 0:2 Niedziólka (karny), 1:3 Brojek as. Bąk, 1:4 Jałocha as. Brojek